Příprava
na výstavy

Chcete, aby auto zářilo čistotou a každý kolemjdoucí si ho všiml nebo dokonce koupil? To pro nás není žádný problém! Dlouholeté zkušenosti a pečlivost v oboru výstavnictví vozů jsou naše přednosti.

VÍME, CO JE KLÍČEM K ÚSPĚCHU

 

Promyslete si dopředu jak a kde vozy vystavíte. Poradíme vám jak na to, aby auta zaujala kolemjdoucí či účastníky akce. Náš tým externích speciálistů je zkušený a flexibilní. Dokáží zrealizovat jakýkoliv váš požadavek, převést ho do grafického návrhu a nakonec jej i uskuteční.

 

Do každé výstavy vozů vnášíme nejen své zkušenosti, ale také dávku invence a kreativity. Vždy dbáme na to, abychom dosáhli očekávaných cílů. U komplexních zakázek je samozřejmostí konzultace o cílech a záměrech, na základě nichž zpracujeme návrh ve 3D, na kterém s vámi dořešíme technické detaily, doporučíme stavební materiály a navrhneme designovou stránku a výzdobu expozice.

 

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI

Do vaší výstavy vozů vložíme naše zkušenosti nejen z přípravy prezentací u příležitosti sportovních akcí (např. vnitřní prezetace automobilů Škoda v rámci České hokejové extraligy). Díky vybavení, referencím, spolehlivosti a profesionalitě získáváme také zákazníky v zahraničí, kde spolupracujeme s místními firmami a jsme schopni vystavit vozy i na zahraničních akcích.

 

Dobrý partnerský vztah mezi agenturou a klientem založený na vzájemném profesionálním přístupu pro nás představuje základ příjemné a úspěšné spolupráce. Proto se pro naše klienty snažíme být spolehlivým partnerem a k jejich požadavkům vždy přistupujeme s plnou odpovědností, ale také s nezaujatým pohledem. I díky tomu se spolupráce s našimi partnery z řad malých, středních i velkých firem neomezuje pouze na realizaci jednorázové zakázky.

Příklady, kde jsme auta vystavovali

Rok 2018

D+D Real Czech Masters 2018 Fabia YouFest České Budějovice 2018 Fabia YouFest Praha 2018 Zápasy Extraligy ledního hokeje + České reprezentace Olympijský park Brno / Ostrava

Rok 2017

Vyhlášení Handicapovaného sportovce roku 2017 D+D Real Czech Challenge 2017 Golf Zbraslav 2017 Zápasy Extraligy ledního hokeje + České reprezentace Vyhlášení hokejisty sezony 2017

IIHF WORLD CHAMPIONSHIP

IIHF WORLD CHAMPIONSHIP Russia – 2007 • IIHF WORLD CHAMPIONSHIP Ljubljana – 2007 • IIHF WORLD CHAMPIONSHIP Switzerland – 2009 • IIHF WORLD CHAMPIONSHIP DIV I Vilnius - 2009